В Університеті «Україна» дбають про високий рівень фахової підготовки майбутніх юристів

Із цією метою керівництво Інституту права та суспільних відносин (ІПСВ) Університету «Україна» ініціювало підписання Меморандума про співробітництво в галузі освітньої діяльності з Головним територіальним управлінням юстиції м. Києва.

26 лютого 2016 року делегація Головного територіального управління юстиції м. Києва на чолі з начальником Станіславом Куценком, у складі: радника начальника Олександра Бика та прес-секретаря Ксенії Лацвієвої, відвідала Університет «Україна». У зустрічі з гостями навчального закладу взяли участь президент Університету «Україна» Петро Таланчук, проректор Ростислав Дубас, директор ІПСВ Андрій Терещенко.

У ході зустрічі її учасники визначили пріоритетні напрями співпраці, а саме: комплексна підготовка спеціалістів, перепідготовка та підвищення кваліфікації кадрів; організація та проведення науково-дослідної роботи у сфері правознавства; організація профорієнтаційної та методичної роботи. Одним із напрямів співпраці Головного територіального управління юстиції м. Києва та Університету «Україна» є здійснення спільних заходів щодо задоволення потреб органів юстиції міста Києва у кваліфікованих кадрах, створення для цього сприятливих умов шляхом розширення спектру можливостей працевлаштування випускників та узгодження дій щодо реалізації державної політики у сфері зайнятості в регіоні.

Підписання Меморандума відбулося в рамках засідання Вченої ради Університету «Україна» 26 лютого 2016 року. Від Університету «Україна» документ підписав П.М. Таланчук, від Головного територіального управління юстиції м. Києва – С.І. Куценко.

Джерело: http://vnz.org.ua/novyny/podiyi/8952-v-universyteti-ukrayina-dbajut-pro-vysokyj-riven-fahovoyi-pidgotovky-majbutnih-jurystiv