День юриста в Інституті права та суспільних відносин Університету «Україна»

8 жовтня Інститут права та суспільних відносин Університету «Україна» відсвяткував День юриста. Уже традиційно студенти самостійно підготували урочистості з цієї нагоди. Завітали на свято і представники редакції газети «Все про бухгалтерський облік». Перше почесне слово взяв директор Інституту Терещенко Андрій Леонідович. Він привітав студентів із професійним святом, побажав успіхів, наснаги та цілеспрямованості. Кращі студенти отримали Почесні грамоти від редакції газети «Все про бухгалтерський облік». Представник газети приєднався до вітань і висловив сподівання, що всі студенти стануть у майбутньому висококласними фахівцями. У свою чергу, газета «Все про бухгалтерський облік» завжди радо допоможе їм у найсміливіших починаннях.

У ході свята студенти демонстрували свої таланти та провели конкурси для викладачів. Тепер прийшла черга викладачів отримувати нагороди від студентів; жоден із них не залишився без почесного звання. Святкування пройшло у веселій та невимушеній атмосфері.

Редакція газети «Все про бухгалтерський облік» висловлює глибоку подяку заступнику директора Фасту Олексію Олександровичу за гостинний прийом та співпрацю, а також викладацькому складу кафедри за відданість своїй справі та неоціненний внесок у виховання майбутніх юристів.

Джерело: газета «Все про бухгалтерський облік»