До відома випускників Інституту права та суспільних відносин Університету «України»!

Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у місті Києві інформує активну, енергійну та цілеспрямовану молодь про можливість працевлаштування на посади державних службовців за умови успішного проходження ними конкурсного відбору.

Наразі оголошуємо про наявність вакантних посад у структурних підрозділах Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у місті Києві:

• відділі взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів;
  • районних відділах державної реєстрації актів цивільного стану;
  • відділі державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань;
  • відділі розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

З детальною інформацією про умови проведення конкурсу можна ознайомитись на сайті Головного територіального управління юстиції у місті Києві за посиланням: justicekyiv.gov.ua у розділі «Вакансії».

Загальні вимоги до компетентності осіб, які претендують на зайняття вакантних посад: вища освіта за спеціальністю «Правознавство», вільне володіння державною мовою.

Усіх, хто бажає долучитися до найпрогресивнішого Міністерства – Міністерства юстиції України – і стати частиною його молодої, ініціативної та амбітної команди, просимо телефонувати за номерами: (044) 541-07-21, (050) 222-55-21.

З повагою, Головне територіальне

управління юстиції у місті Києві