З’їзд представників юридичних ВНЗ та наукових установ України із обрання членів Вищої Ради Правосуддя

28 лютого в Київському національному університеті ім.Тараса Шевченка під головуванням ректора, д.філос.н., проф., Героя України Леоніда Васильовича Губерського відбувся з’їзд представників юридичних ВНЗ та наукових установ України із обрання членів Вищої Ради Правосуддя. Делегатами від Інституту права та суспільних відносин Університету “Україна” стали заступник директора Інституту, к.юр.н., доцент, проф. кафедри цивільного, господарського, адміністративного права та правоохоронної діяльності Ізуїта Петро Олександрович та д.юр.н., проф., Заслужений юрист України, проф. кафедри цивільного, господарського, адміністративного права та правоохоронної діяльності Журавльов Дмитро Володимирович.