Круглий стіл на тему: «Реформування системи примусового виконання рішень в Україні»

15 травня 2017 року на базі Інституту права та суспільних відносин Університету “Україна” відбувся круглий стіл на тему: «Реформування системи примусового виконання рішень в Україні».

Учасниками даного заходу були: помічник Міністра юстиції України, голова Координаційної ради міста Києва Гдичинський Віталій Богданович; проректор з навчально-виховної роботи Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», к.е.н., професор Коротєєва Антоніна Вікторівна; заступник директора Департаменту виконавчої служби Міністерства юстиції України Сілкін Костянтин Юрійович; заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у місті Києві Воробйов Олексій Володимирович; заступник начальника Управління – начальник відділу аналітики та статистики Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у місті Києві Озадовський Руслан Юрійович; головний спеціаліст Сектору з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у місті Києві Кудєнцова Олена Георгіївна; студенти Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», Європейського університету, Київського університету права НАН України, Київського міжнародного університету.

Було обговорено найактуальніші питання обраної теми круглого столу.

У ході спілкування висвітлили наступні питання:

1. Законодавчі засади запровадження змішаної системи виконання рішень судів із задіянням приватних виконавців.
  2. Новели законодавства, пов’язані з виконанням рішення суду та інших органів (посадових осіб).
  3. Основні напрямки роботи органів ДВС.
  4. Особливості виконання рішень Європейського суду з прав людини.

Весь перелік питань став актуальним для обговорень, в ході чого зав’язалась жвава дискусія між слухачами і доповідачами.

Дякуємо представникам Головного територіального управління юстиції у м. Києві та представникам Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” за плідну співпрацю!