Моя історія знайомства з Олександром Геннадійовичем Мурашиним

Майже 4 роки тому назад, коли я вступив на 1 курс університету, у нас була вступна лекція, на якій були присутні директор інституту Валентин Васильович Галунько та Олександр Геннадійович Мурашин. Вони читали нам лекцію про те, що нам необхідно навчитися вчитися. Я до сих пір це згадую.

Потім слово взяв Олександр Геннадійович і розповідав нам про те, що він здавав сесію після нового року 2 січня))) це було приголомшливо)).

Після першого курсу, коли я прийшов на практику до Верховної Ради України, я практично почав діяти з подачі Юрія Олеговича Фрицького та Олександра Геннадійовича. Адже саме Олександр Геннадійович давав мені деякі настанови щодо того, як діяти у ВР.

Потім 3 курс – Конституційний Суд України. Моє знайомство з Юрієм Бауліним – Головою Конституційного Суду України та представником Верховної Ради України Анатолієм Олександровичем Селівановим. Саме ці знайомства дали мені поштовх іти далі. І я за це дякую Йому.

А тепер Його вже немає з нами. І у мене дуже великий камінь на серці. Вчора попросив відкрити кафедру і покласти квіти на Його робочий стіл.

Світло було затемнене. Інститут осиротів. Навіть не знаю, що мені сказати в такому випадку. Не вірю і не можу повірити в це(((( Я не міг зайти спокійно в інститут, бо мені було боляче дивитися на колег, які працювали з Олександром Геннадійовичем.

Я дякую долі за знайомство з Олександром Геннадійовичем і дякую за все, що зробив для мене Олександр Геннадійович….

Вічна Пам’ять. Царство Небесне.

Андрій ІРКЛІЄНКО,

студент Інституту права та суспільних відносин

Університету “Україна”