Перемога у фестивалі «Folk Grand dance»

Хотілось би привітати наших дівчат, які перемогли у фестивалі «Folk Grand dance».

1 і 2 місця зайняли Лілія Алексійчук (Інститут права та суспільних відносин) і Дарина Бабинець.

Мета фестивалю: ознайомити представників інших міст України з різноманіттям культурного скарбу нашої держави.

Вікові категорії:

Дитяча номінація – від 4 до 6 років

1 категорія – від 7 до 9 років

2 категорія – від 10 до 13 років

3 категорія – від 14 до 17 років

4 категорія – від 18 до 21 років

5 категорія – від 22 і вище

Змішана вікова категорія

Конкурсні вимоги:

Для участі в конкурсі необхідно відправити на електронну пошту djerelonadiy@gmail.com таке:

– заявка-анкета фестивалю;

– список всіх учасників поїздки, включно супроводжуючих осіб;

– виїзд із якого міста, час прибуття в Чернівці;

– конкретний вид розміщення, харчування, екскурсій по людях;

– надати відеоматеріал на DVD або відправити в електронному варіанті організаторам фестивалю для попереднього перегляду;

– два якісних фото колективу для буклета;

– фонограму номера відправити на електронну адресу разом із анкетою. Запис фонограми в МП3 форматі, мати також запис на флешці!

Основні завдання конкурсу: виявлення талановитих і яскравих виконавців, розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, підвищення професійного рівня творчих колективів, ознайомлення керівників і учасників із новими тенденціями та напрямами в народній хореографії через творчу роботу та майстер-класи провідних хореографів.

Умови участі: конкурсна програма, в якій візьмуть участь хореографічні ансамблі народного та фольклорного жанру. Критерії, за якими будуть оцінюватися виступи учасників: творчий підхід та індивідуальність виконавців; реалізація задуму художнього твору; рівень виконавської майстерності; артистизм і сценічна культура, якість фонограми; естетика сценічного одягу.

У конкурсі візьмуть участь творчі колективи всіх вікових категорій. Усі колективи виконують по одному номеру в кожній віковій категорії загальною тривалістю не більше 5 хвилин.

Переможці Гран-прі та Перших місць беруть участь у заключному Гала-концерті !!!

Концертні костюми учасників повинні виглядати естетично!

Журі фестивалю:

Оцінку виступів учасників конкурсу здійснює журі, до складу якого увійдуть авторитетні фахівці в області хореографії, музики, сценічного костюму, відомі діячі культури і мистецтв України, головні балетмейстери державних ансамблів України, представники преси і телебачення, громадські діячі.

До вітань приєднується весь колектив Університету «Україна».

Андрій Шадюк,

студент ІІ курсу спеціальності «Журналістика»

Інституту філології та масових комунікацій

Університету «Україна»