У Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» за участю студентів Інституту права та суспільних відносин та Головного територіального управління юстиції в м. Києві 27 вересня 2016 року відбувся І етап правопросвітницького заходу до Дня юриста «Правовий турнір на кубок Головного територіального управління юстиції «Майбутній працівник юстиції».

У склад журі І етапу входили: завідувач сектору із питань забезпечення діяльності урядового управління з прав людини Головного територіального управління юстиції в м. Києві Тетяна Сергіївна Корж, головний спеціаліст сектору із питань забезпечення діяльності урядового управління з прав людини Головного територіального управління юстиції в м. Києві Олена Георгіївна Кудєнцова та заступник директора Інституту права та суспільних відносин Університету «Україна» Петро Олександрович Ізуїта.

За результатами роботи журі були визначені кращі учасники, які візьмуть участь у ІІ етапі турніру. Даний захід відбудеться 30 вересня 2016 року об 11.00 в аудиторії 3Л2 на базі Університету «Україна».

Вітаємо переможців!