Підготовка проекту Закону України «Про внесення змін до деяких закодавчих актів України щодо попередження та протидії упередженому ставленню у сфері праці (мобінгу)»

Сьогодні творчо попрацювали під час засідання робочої групи щодо підготовки проекту Закону України «Про внесення змін до деяких закодавчих актів України щодо попередження та протидії упередженому ставленню у сфері праці (мобінгу)» під керівництвом секретаря комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Веселової Наталії.

Такому ганебному явищу не місце в цивілізованому світі, а керівникам, які вдаються до мобінгу, не місце на своїх посадах!

Дякую своїм колегам із Інститут права та суспільних відносин Університету “Україна” Ірині Орловській, Петру Ізуїті та Алексію Фасту за плідну співпрацю та пропозиції, які майже всі погоджені робочою групою.

Наш законопроект найближчим часом буде зареєстровано у ВРУ.