Студентка Інституту права та суспільних відносин здобула бронзу на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

30-31 березня 2016 року на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків) відбувся підсумковий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

За результатами конкурсу студентка 3 курсу спеціальності «Правознавство» Ганоцька Яна здобула почесне ІІІ місце та була нагороджена дипломом III ступеня на підсумковому урочистому засіданні Організаційного Комітету.

На конкурс Яна представила роботу на тему «Правовий статус дітей з особливими потребами та реалізація їх прав у сучасних умовах». Як каже сама переможниця, вибір даної теми було обумовлено великим соціальним значенням проблеми та досвідом вирішення таких випадків під час роботи консультантом у Юридичній клініці «Феміда», що діє при Інституті права та суспільних відносин. Наукове керівництво здійснювала доцент кафедри цивільного господарського та кримінального права, к.ю.н., доцент Сорока Олександра Олександрівна.

Всього в конкурсі за напрямом «Право» прийняли участь понад 30 молодих науковців із кращих вищих навчальних закладів України.

Інститут права та суспільних відносин Університету «Україна» вітає Яну та бажає їй нових перемог на науковому на професійному фронті!!!