2-й етап Правового турніру на кубок Головного територіального управління юстиції «Майбутній працівник юстиції»

30 вересня 2016 року за участю студентів Інституту права та суспільних відносин на базі Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» відбувся 2-й етап правопросвітницького заходу до Дня юриста «Правовий турнір на кубок Головного територіального управління юстиції «Майбутній працівник юстиції».

Учасниками даного Турніру були кращі студенти, що пройшли 1-ий етап, та уповноважені представники Академії адвокатури України, Національної академії внутрішніх справ, Київського національного економічного університету імені Вадими Гетьмана, Університету «Крок», Національного університету «Києво-Могилянська академія», Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», Університету державної фіскальної служби України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

2-й етап відбувався шляхом проведення дебатів за участю двох осіб (доповідача і опонента), виступи яких оцінювало журі Турніру та склало рейтинговий список із 10 учасників, які пройшли до третього етапу. Серед зазначених учасників були двоє студентів Інституту права та суспільних відносин Університету «Україна»: Ірклієнко Андрій та Ковальчук Дмитро.

Всім учасникам 2-го етапу Правового турніру помічник міністра юстиції України Гдичинський Віталій Богданович вручив «Подяки».

3-й етап Правового турніру відбудеться 6 жовтня 2016 року на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Вітаємо переможців другого етапу правопросвітницького заходу до Дня юриста України.