Валерій Бебик провів презентацію творчого проекту, номінованого на Національну премію

У конференц-залі Товариства «Знання» України відбулась презентація циклу фільмів програми «Цивілізація Incognita» (телеканал «Тоніс») за участю автора, професора Валерія Бебика.

Валерій Бебик розповів присутнім на заході представникам громадськості про авторський проект, який ним реалізується останні кілька років. За цей час в ефірі телеканалу «Тоніс» було показано 99 фільмів, присвячених вітчизняній історії, культурі й археології. Цьому передувала його робота на радіо, де, починаючи з 2008 року, ним створено 500 радіопрограм культурологічної тематики.

Під час свого виступу Валерій Бебик поділився враженнями про подорож до Тібету, де відбувалися зйомки одного з останніх фільмів «Китайська цивілізація» з телевізійного циклу «Цивілізація Incognita».

Нині Валерій Бебик закінчив роботу над фільмом про гетьмана Богдана Хмельницького, показ якого на телеканалі «Тоніс» відбудеться найближчої неділі.

Під кінець презентації її учасники ознайомилися з фільмом Валерія Бебика про Всесвітній Потоп, який супроводжувався його коментарями та відповідями на запитання.

Нагадаємо, що нинішнього року Національна Спілка журналістів України висунула телевізійний проект Валерія Бебика «Цивілізація INCOGNITA» на здобуття Національної премії 2015 року в номінації «Публіцистика і журналістика».

На фото: професор Валерій Бебик у гостях у настоятеля Шаолінського монастиря.