Ольга Саладуха: “Вже три місяці не була удома”

Ольга Саладуха стала триразовою чемпіонкою Європи в потрійному стрибку. Українка захистила свій титул чемпіонки, який завоювала два роки тому в Хельсінкі.

Окрім Богдана Бонадренко золото в медальну скарбничку України поклала Ольга Саладуха.

31-літня спортсменка з Донецька в потрійному стрибку показала свій кращий результат в сезоні – 14,73 м. За спиною Олі залишилися дві росіянки – Конєва і Гуменюк, яким до вищої сходинки п’єдесталу пошани не вистачило 4 см і 27 см відповідно.

– Головним для мене було перемогти і захистити титул. Адже цей рік починався дуже складно у зв’язку із ситуацією в країні. Я вже три місяці не була удома. Увесь час далеко від своєї сім’ї, дитини. Дочка зараз у безпеці, на морі, проте вона ж не може бути там постійно. Перемога мені була потрібна саме з психологічної точки зору, для моєї сім’ї і тренера. Я розуміла перед чемпіонатом Європи, що знаходжуся в хорошій формі. Головне було налаштуватися психологічно, – прокоментувала свій тріумф Саладуха і продовжила. – Після командного чемпіонату Європи мені треба було взяти паузу, саме моральну. Тиск був із усіх боків. Щодня розуміти, що твою квартиру можуть підірвати, твої рідні в небезпеці, не відомо, що буде завтра і чи зможемо ми повернутися додому…

 

Оксана БАЮЛОВА

http://kp.ua/sport/466292-olha-saladukha-uzhe-try-mesiatsa-ne-byla-doma