Тренінг «Права людини в Інтернеті»

15 грудня 2015 року в Університеті «Україна» на базі Школи молодого викладача відбувся тренінг за підтримки Європейського Союзу та Офісу Ради Європи в Україні на тему «Права людини в Інтернеті». Тренер: Маріанна МАКАРЧУК (начальник відділу організації наукової діяльності університету).

Тренінг проводився в рамках Всеукраїнського тижня права, який покликаний утверджувати верховенство права, піднімати рівень правової культури серед громадян та, відповідно, формувати суспільно-правову свідомість (Всеукраїнський тиждень права започатковано в Україні Указом Президента України від 08.12.2008 р. №1149, відповідно до якого він припадає на тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, що відзначається на вшанування проголошення Генеральною Асамблею ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини).

 

Програма тренінгу «Права людини в Інтернеті»

(м. Київ, вул. Львівська, 23, корп.3, к. 105)

9:00 Відкриття тренінгу

Представлення мети, завдань, програми тренінгу

Знайомство, визначення очікувань учасників

Розповідь про Раду Європи, її програму «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні», Рекомендації та Конвенції для виконання

Презентація друкованих та електронних посібників для педагогів у сфері правознавства («The Guide», «Bookmarks», «Компас»)

11:00 Перерва

11:15 Командна робота з основними принципами з Конвенції прав людини в Інтернеті

13:00 Обід

13:30 Кампанія Ради Європи «No hate speech movement» («Рух проти мови ворожнечі»): можливості поширення серед молоді країни

14:30 Оцінка тренінгу. Закриття тренінгу

Фоторепортаж Анни Мурашко,

студентський Медіа-центр Університету “Україна”