Книга відгуків

На цих людей тримаємо рівняння

Престижна спеціальність, відомий навчальний заклад, високі вимоги до навчання студентів – ось основні критерії мого вибору ВНЗ для подальшого навчання та отримання диплома кваліфікованого фахівця.

Приємною несподіванкою для мене став педагогічний колектив Інституту права та суспільних відносин Університету «Україна» – такі справжні професіонали в моєму житті траплялися не часто. Ці люди не просто працюють на викладацькій ниві, вони живуть цим. Кафедра міжнародної інформації i кафедра суспільно-політичних наук, глобалістики та соціальних комунікацій роблять вагомий внесок у моє життя. На першій із цих спеціальностей я навчаюсь, на іншій працюю й отримую досвід, а завдяки людям, які працюють та викладають в Інституті, маю стимул удосконалюватися.

Почну з того, що я з Донеччини, із маленького шахтарського містечка Димитрова. Народилася у сім’ї шахтаря та вчительки. Вихована в українських традиціях. Навчалася в українській гімназії, згодом у Красноармійському педагогічному училищі за спеціальністю «Педагогіка та методика викладання креслення». Я завжди знала, що зміню спеціальність, але ніколи не думала, що опинюся в Києві. За порадою знайомого зупинила вибір на спеціальності «Міжнародна інформація» – отже постав вибір, який ВНЗ обрати? Спробувала свої сили у вступній кампанії до Київського інституту міжнародних відносин, де вступила за контрактом, але вартість навчання для шахтарської родини була завелика, бо в сім’ї у нас двоє студентів – я і молодша сестричка Ліліана, до речі, яка вже також є студенткою Університету «Україна». Отже, я зупинила вибір на Університеті «Україна» суто в цілях економії, але якістю навчання була здивована в найліпшому розумінні цього слова. Безцінні знання від відомих спеціалістів – викладачів-міжнародників, які читають не суто теорію, а передають життєвий досвід. Це вагома різниця між викладачами-теоретиками та викладачами-практиками. Борис Анатолійович Афанасьєв вражає своєю енергетикою та великим життєвим досвідом дипломата. Валерій Михайлович Бебик є найліпшим прикладам, як бути професіоналом своєї справи. Завдяки його зусиллям до навчального процесу приєдналося багато публічних людей. Ці люди – вже сформовані особистості, визнані спеціалісти, які передають досвід молодшому поколінню з метою формування політичної еліти України. Вони готують найкращих фахівців.

Слід зазначити, що тільки сильна людина збирає навколо себе сильну команду. Так і Петро Михайлович Таланчук зібрав і збирає кращих із кращих викладачів для підготовки майбутніх спеціалістів у різних галузях. За це йому велике студентське «спасибі». Коли крокуєш навчальним процесом пліч-о-пліч із визначними особистостями, які досягли цього завдяки своєму професіоналізму та, головне, бажають передати ці знання студентам, – це не просто навчання, це «курс молодого бійця в елітних військах»! Таким рівнем, мабуть, жоден із українських навчальних закладів не похвалиться. Завдяки нашому президенту ми маємо сучасний європейський рівень навчання не на папері, а на ділі; і він уже приносить плоди. Випускники нашого університету стають відомими у своїх галузях.

Юлія Стужук,
студентка 4 курсу Університету «Україна»,
спеціальність «Міжнародна інформація»

Газета «Університет «Україна» №3-4 2012