На Кубок юстиції

13 березня 2018 року в Міністерстві юстиції відбулася прес-конференція, яку проводили представники Міністерства юстиції – начальник управління реєстрації нормативно-правових актів Мацюк Олена Володимирівна, керівник головного територіального управління юстиції в м. Києві Куценко Станіслав Ігорович, заступник начальника управління Чернігівської області Хименко Олександр Анатолійович, помічник Міністра юстиції Гдичинський Віталій Богданович – з представниками усіх вузів Києва: президентами студентських самоврядувань та викладачами.

Мета прес-конференції: вислухати пропозиції та ідеї від студентів столичних вузів щодо проведення конкурсу на Кубок юстиції. Президентом студентського самоврядування Університету «Україна» Андрієм Руденком були запропоновані ідеї, які зацікавили представників Міністерства юстиції, а саме: розташування по місту Києву бігбордів із інформацією про конкурс на Кубок юстиції; а також розповсюдження серед студентів та школярів на заході «Козацькими шляхами» в Черкаській області інформації про конкурс; залучення до проведення цього конкурсу зірок української естради.

На фото1 зліва направо: Мацюк О.В., Хименко О.А., Ізуїта П.М. (викладач Університету «Україна»), представниця ВНЗ, Андрій Руденко президент студентського самоврядування Університету «Україна».

На фото 2: представники Міністерства юстиції відкривають прес-конференцію.

На фото 3: зліва направо Хименко О.А., Мацюк О.В., Ізуїта П.М.

З нетерпінням чекатимемо початку проведення конкурсу на Кубок юстиції. 8 жовтня 2018 року – фінал конкурсу. У конкурсі пропонується взяти участь студентам-юристам бакалаврату та магістратури всіх столичних ВНЗ. Почесний приз переможця не може не зацікавити: капітан команди переможця отримує посаду радника начальника територіального управління юстиції.

У конкурсі братиме участь і Університет «Україна»!