Студенти Університету «Україна» взяли участь у фіналі турніру

6 жовтня 2016 року в Києво-Могилянській академії відбувся ІІІ тур (фінальний) правопросвітницького заходу до Дня юриста України «Правовий турнір на Кубок Головного територіального управління юстиції в м. Києві «Майбутній працівник юстиції», в якому взяли участь студенти Інституту права та суспільних відносин Університету «Україна» Дмитро Ковальчук (3 курс) та Андрій Ірклієнко (4 курс), які за результатами ІІ туру, що проходив 30 вересня в Університеті «Україна», вийшли до фіналу.

На Турнірі були присутні: Заступник Міністра юстиції України Гецадзе Гія Гізойович, Радник Міністра юстиції України Гдичинський Віталій Богданович, начальник Головного територіального управління юстиції в м. Києві Куценко Станіслав Ігорович, працівники апарату і підпорядкованих структурних управлінь та відділів органів юстиції міста Києва.

Третій етап заходу до Дня юриста України являв собою інсценування судового розгляду справи за участю двох команд: позивачів та відповідачів. Їхні виступи оцінювала почесна Президія.

За результатами оцінювання Президія, яка виступала в ролі судді на даному процесі, методом винесення рішення по справі на користь однієї з команд визначила команду переможців.

За результатами Правового турніру фіналісти були нагороджені медалями, Подяками від Міністерства юстиції України, цінними подарунками. Нагороди вручав Заступник Міністра Гія Гецадзе та начальник Головного управління юстиції столиці Станіслав Куценко.

Окрім цього, фіналісти набули гарантоване першочергове право у працевлаштуванні в апарат Головного управління юстиції м. Києві, якщо виявлять таке бажання, після закінчення навчального закладу.

Гідно та на високому рівні в концертній частині заходу виступила з піснею «Це моя Україна» випускниця спеціальності «Правознавство» Інституту права та суспільних відносин та працівник Університету «Україна» Юлія Юрченко.

Організаторами заходу з трибуни на адресу Президента Університету «Україна» П.М. Таланчука була висловлена велика повага та вдячність за плідну співпрацю і підтримку органів юстиції в їхніх проектах та ініціативах.