Яровой Тихон Сергійович

Кафедра міжнародних відносин та політичного консалтингу

Посада: професор

Науковий ступінь: доктор наук з державного управління

Вчене звання: доцент

Досвід роботи: 15 років

Біографія

Народився 24 червня 1981 року у м. Токмак Запорізької області.

Відомості про вищу освіту

У 2004 році закінчив Мелітопольський державний педагогічний університет, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література (англійська, німецька)» та здобув кваліфікацію «вчитель англійської, німецької мов та зарубіжної літератури».

У 2005 році закінчив Харківський національний економічний університет, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Державна служба» та здобув кваліфікацію магістра державної служби зі спеціалізації «Адміністративний менеджмент».

У 2020 році закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Право» та здобув кваліфікацію магістра права зі спеціалізації «Антикорупційна діяльність».

Відомості про підвищення наукової кваліфікації

У 2016 році в Інституті законодавства Верховної Ради України захистив дисертацію за спеціальністю «Теорія та історія державного управління» та здобув науковий ступінь кандидата наук з державного управління.

У 2018 році в Міжрегіональній Академії управління персоналом присвоєно вчене звання доцента кафедри публічного адміністрування.

У 2021 році в Міжрегіональній Академії управління персоналом захистив дисертацію за спеціальністю «Теорія та історія державного управління; Державне управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку» та здобув науковий ступінь доктора наук з державного управління.

Додаткова освіта, підвищення кваліфікації

2017 рік – підвищення кваліфікації в Міжрегіональній Академії управління персоналом за програмою «Публічне управління та адміністрування».

Основні етапи діяльності

У 2006-2008 рр. працював у Головдержслужбі України на посаді головного спеціаліста.

У 2008-2009 рр. працював у Держкомтелерадіо України на посаді заступника начальника європейської та євроатлантичної інтеграції.

У 2010-2015 рр. працював у Мінрегіоні України на посаді начальника відділу координації міжнародного співробітництва з органами місцевого самоврядування.

У 2016-2021 рр. працював у Міжрегіональній Академії управління персоналом на посаді доцента кафедри публічного адміністрування.

Викладає дисципліни:

  1. Захист інформації
  2. Глобалізація та міжнародна інтеграція
  3. Міжнародні засоби масової комунікації
  4. Зв’язки із громадськістю
  5. Міжнародні відносини та світова політика
  6. Інформаційно-аналітична діяльність у міжнародних відносинах
  7. Міжнародне публічне право