Таланчук Ірина Володимирівна

Кафедра цивільного, адміністративного, господарського права та правоохоронної діяльності

Посада: старший викладач

Досвід роботи: 23 роки, в Університеті “Україна” – з 2006 року

Біографія

Народилася 5 червня 1972 року в місті Кіровоград.

Відомості про вищу освіту

У 2003 році закінчила Одеську національну юридичну академію, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобула кваліфікацію юриста.

Підвищення кваліфікації

Свідоцтво про підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників №20-0712 у Шяуляйському університеті (Литва) на тему «Сучасна біотехнологія у світі» (125 годин) 2020 рік.

Основні етапи діяльності

У 1996-2003 роках працювала в Морському торговельному порті м. Херсона на посадах техніка диспетчерської служби, інспектора ІІ категорії відділу зовнішньо-екополітичного зв’язку; інженером-претензійником ІІ категорії з правових та договірно-претензійних питань; юрисконсультом групи з правових та договірно-претензійних питань; юрисконсультом юридичного відділу.

У 2004-2006 роках працювала в ТОВ «С та М» на посадах юрисконсульта, провідного юрисконсульта.

З 2006 року працює у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» на посадах начальника управління правового та організаційного забезпечення роботи керівництва; начальника служби організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівництва, юрисконсульта; начальника служби президента, юрисконсульта.

Викладає дисципліни:

  1. Право соціального забезпечення
  2. Право соціального захисту