Савич Віта Олексіївна

Кафедра міжнародного права, міжнародних відносин та соціально-гуманітарних дисциплін

Посада: доцент кафедри

Науковий ступінь: кандидат політичних наук

Досвід роботи: 12 років

Біографія

Народилася 5 жовтня 1983 року в селі Мацківці Лубенського району Полтавської області.

Відомості про вищу освіту

У 2006 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Політологія» та здобула кваліфікацію магістра політології, викладача політології.

Відомості про захист дисертацій

Дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата політичних наук за спеціальністю 23.00.01 на тему “Західні концепції глобалізації кінця XX – початку XXI століття (історико-теоретичний аналіз)” захистила у 2012 році.

Відомості про підвищення наукової кваліфікації

У 2018 році брала участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Модернізація та наукові дослідження: парадигма інноваційного розвитку суспільства і технологій» в Інституті інноваційної освіти м. Києва.

Основні етапи діяльності

У 2006-2007 роках працювала в Київському інституті бізнесу та технологій на посаді старшого викладача політології, філософії, етики, естетики, логіки.

У 2007-2009 роках працювала у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» на посаді старшого викладача політології та соціології.

У 2009 рік працювала в Київському муніципальному педагогічному коледжі імені Грінченка на посаді викладача філософії.

З вересня 2009 року працює у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна» на посадах старшого викладача кафедри глобалістики, політології та паблікрилейшнз; доцента кафедри суспільно-політичних наук, глобалістики та соціальних комунікацій.

Викладає дисципліни:

  1. Соціологія
  2. Політологія
  3. Україна в контексті світового розвитку

Галузь наукових інтересів: